[ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » SERVER-LVIV » м.Львів Сервер » Неадекватний адмін Irs.
Неадекватний адмін Irs.
darkod89Дата: Вівторок, 2012-03-13, 23.23 | Повідомлення # 1
Користувач
Повідомлень: 5
0
Offline
Адміністрація, хто дає таким неврівноваженим людям адмінки?
Даний адмін дуб-дубом, він навіть не знає в чому суть гри "Counter-strike".

Ось наведу 2 приклади:
1. граю за Т, мапа д2_2на2. Тімейт поставив плент, його вбили, я залишився 1вс3 на дліні. підійшов до реклами, вбив контра, який дефив бомбу. потім відійшов в яму, щоб звідти відстрілити заходящого КТ з респи...Не пройшло і 5 секунд маневрів в ямі, як неадекватний адмін дав мені слей...Всі поржали smile
2. Граю за КТ, 2кт проти 3 терів, вибив плент в коробці, розмєн, залишаюся 1 на 1 з морфом, знаю що він заходив з парапету, я заняв позицію біля коробки, щоб підловити його на дліні...Неадекватний адмін (***йоб, вибачте на слові, по другому його не назвеш) бере і слапаэ мене десятки раз, поки я з дліни (ями) не опиняюся на пленті, де рядом був морф, і він мене вбиває!!!
На запитання до адміна, що він робить, отримав відповідь:
Irs. : tu igrau` ili vuidi z cepvaka wto6 dpygie po pol 4asa ne }|{dal...
Якого хрена він мене тоді слапає, хай тера слапає, який має добігти взяти бомбі і потім ще поставити її...Тупо неадекват...

Після цього задав запитання, в чому суть даної гри, адмін відповів: cluw zakpoi pot
Потім, адмін забанив мене перманент за чітерство! Вот так приємно грати на вашому сервері!

Свідками були: Morf. BlackMamba, poz!c5tar, JostikTawuuu,Fanat_by_subaryForester

Коротка демка, яку встиг записати. http://rghost.ru/37010675
DeLiGhTДата: Середа, 2012-03-14, 16.47 | Повідомлення # 2
Провірений
Повідомлень: 1272
32767
Offline
Ну почнем стого що це вона)
Скарга принята
Розбанив!
Вибаємося за незручності! dry


Форум » SERVER-LVIV » м.Львів Сервер » Неадекватний адмін Irs.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: