Меню
Навігація Система uCoz Counter-Strike 1.6 Counter-Strike:Source Counter-Strike: Global Offensive MineCraft Team Fortress 2 Все для Photoshop Мультимедія Онлайн Фільми
Головна » Файли » Онлайн фільми » Серіали Онлайн
19.36
Свати 5 сезон онлайн безплатно без реєстрації 16 серій

Серіал "Свати" - це прекрасна історія про молоду сім'ю. Молоді батьки Маша і Максим вирішили поїхати на відпочинок. Але перед ними постала проблема - їм треба з кимось залишити Женю, свою маленьку дочку. Женя - це звичайна дівчинка, досить сучасна. Вона розбирається в мобільних телефонах і комп'ютерах, вивчає англійську мову. Женя мріє про те, що коли вона виросте, то стане або президентом країни, або хоч би його дружиною. Але ось її батьки зібралися поїхати відпочити.
Вони порадилися один з одним і вирішили попросити доглянути за Женею своїх батьків. Але оскільки подзвонили одночасно і Максим і Маша, для нагляду за дівчинкою одночасно приїхали два комплекти дідусів і бабусь. Батьки Маші - сімейна пара Будько - типові жителі села. Це дуже добрі і прості люди. Батьки Максима - Ковальови - міська інтелігенція. Усе своє життя вони прожили в місті. Це люди дуже тактовні і культурні. Обидві ці сімейні пари - люди абсолютно різні, повна протилежність одне одному.
Об'єднує їх тільки безмежна любов до онучки Женьки. Для того, щоб догодити їй, вони готові терпіти все, що завгодно, навіть присутність один одного. На початках навіть здається, що це російська версія серіалу "Клон", але ця помилкова думка.
Між двома сімейними парами, такими різними, починається справжня боротьба за внучку. Кожна пара прагне виховувати внучку по-своєму, намагається настроїти її проти інших бабусі і дідуся. Починається запекла боротьба за вплив на маленьку Женечку. Але саме ця боротьба двох сімейних пар зрештою призводить до того, що з кожним днем вони знайомляться все ближче і ближче. Надалі їх стосунки стають дружніми. Обидві пари міняються і все більш і більш зближуються.
З маленькою Женькою і її бабусями та дідусями відбувається безліч смішних ситуацій і захоплюючих пригод. Наприклад, ще на самому початку серіалу Свати Женька губиться в супермаркеті.
Якщо Ви подивитеся цю смішну і захоплюючу комедію, позитивний заряд і прекрасний настрій буду забезпечені Вам на увесь тиждень!

 


Свати 5 сезон 1-16 серії

Категорія: Серіали Онлайн | Переглядів: 1127 | Додав: gargat | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]