[ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: andrik, Kastryl9, adidas  
Форум » SERVER-LVIV » Корисне » Налаштовуємо і прикрашаємо hltv
Налаштовуємо і прикрашаємо hltv
DeLiGhTДата: Понеділок, 2011-06-13, 13.02 | Повідомлення # 1
Провірений
Повідомлень: 1272
32767
Offline


Сьогодні будемо налаштовувати HLTV для перегляду ігор. І так почнемо напевно з Букваря. Що ж таке HLTV і для чого воно потрібне.

Half-Life TV (HLTV) - технологія від Valve Software, яка дозволяє дивитися закриті ігри, чемпіонати.
Використовується для зйомки відеороликів закритих ігор.

Half-Life TV надає можливість необмеженого числа глядачів спостерігати за грою в режимі реального часу (можливо, з невеликою затримкою). Глядачі мають можливість спостерігати за грою так, як ніби вони знаходяться на сервері в якості спектаторов (англ. spectators), - вільно літати по карті (Free Look), спостерігати за гравцем від третьої особи (Free Chase Cam або Locked Chase Cam) або з його очей (First Person), стежити за грою на плані
(Англ. overview) карти (Free Overview або Chase Overview), а також у змішаному режимі - Picture-in-Picture (PiP) -
стежити одночасно і за гравцем і за планом карти.

Що таке HLTV ми зрозуміли або швидше за все знали. Але як же нам його правильно налаштувати? - У цьому я вам допоможу!
Почнемо з налаштування хлтв для перегляду матчу. Навантажувати і розповідати про всі можливості і командах я вас не
стану, ми просто створимо правильний конфігураційний файл. Якщо ж вам цікаво повністю вивчити всі команди і
налаштування то інтернет вам на допомогу, тому що інформації про це багато.

І так приступимо!

Перше що нам буде потрібно зробити, це знайти сам конфіг hltv.cfg він знаходиться в папці "\ valve \" де і сам
hltv.exe.
Відкриваємо і що ми бачимо:
// HLTV Proxy configuration file
name "HLTV Proxy"
delay 30.0
maxrate 3500
chatmode 1
serverpassword "mypassword"
adminpassword "mypassword"
loopcmd 1 60 localmsg "You're watching HLTV. Visit www.valvesoftware.com" 5 -1 0.85 FFA000FF
bannerfile "hltv.tga"
signoncommands "voice_scale 2; voice_overdrive 16; volume 0.5; echo Voice adjusted for HLTV"

echo hltv.cfg loaded.
Тепер по порядку ...
name - це назва нашого ХЛТВ наприклад name "my server hltv" тут ні чого складного нет.Едім далі ...
delay - це затримка між грою і показом матчу в хлтв. Потрібен цей параметр для того, щоб друзі грає команди не сиділи в хлтв і не палили гру, розповідаючи хто де і куди пішов. Із затримкою це буде не можливо ... Я рекомендую ставити 60 секунд замість 30, хоча багато хто погодиться, що і 30 цілком вистачить.

maxrate - цей параметр вже нагадує серверний конфіг, і я не рекомендую його ставити вище 10000.
У списку конфігураційного файлу Хлтв ви не знайдете параметр updaterate, але насправді він існує і з цього дописуємо рядок updaterate "20".

chatmode 1 - Цей параметр служить для включення чату серед глядачів, я рекомендую дозволити чат, так глядачам буде цікавіше, дізнаються, що вони не одні дивляться матч і зможуть повболівати за улюблену команду почавши сперечання з уболівальниками іншої команди.

maxqueries "100" Цей параметр ми так само не знайдемо в стандартному цфг, так що додати його. Чесно сказати я давно займаюся наданням хлтв серверів, але цей параметр залишається для мене загадкою, скрізь він описаний як (максимальне число запитів статусу від браузерів) дуже інформативно і доступно для користувача =). Навіть на іноземних серверах мені так і не змогли відповісти, на що саме він впливає а просто рекомендували мені поставити
параметр 100.
Так само дописуємо команду autoretry "1". Ставимо її для того, щоб їли з'єднання з сервером пропало, наш хлтв почне автоматично ломитися на сервер, не дивлячись ні на що.

Publicgame 1 HLTV сервера зможе підключитися будь-який бажаючий. Якщо 0, то до HLTV можна буде підключитися, тільки знаючи HLTV IP.

maxclients "1000" Мій інтернет канал дозволяє тримати до 5000 слотів, але як правило набрати таку кількість не виходить, і я обмежуюся 1000 слотами для глядачів. Що б вам було простіше підібрати кількість слотів під ваш інтернет канал пропоную вам маленьку підказку.

64 Кб / с: 2 клієнта
128 Кб / с: 5 клієнтів
1.5 Мб / с: 75 клієнтів
10 Мб / с: 500 клієнтів
75 Мб / с: 4000 клієнтів

hostname "UZ-HLTV" ім'я HLTV, який буде видно при перегляді серверів HLTV.

offlinetext "Sorry, game is delayed please wait.Пішем текст, який хочемо бачити, коли гравець HLTV не може зайти через відсутність сигналу або HLTV не до кінця запущений.

maxloss "0" допустимий рівень втрат 0 (0%). Якщо втрати вище, нові глядачі не будуть допущені. наприклад 0.5 це 5%, 1 = 10% і так далі. У мене стоїть "0".

serverpassword "mypassword" - пишемо пароль сервера до якого ми приєднуємо хлтв.
; Adminpassword "mypassword" - Ця рядкова нам на даному етапі не знадобиться і з цього видаляємо або коментуємо [;]

У принципі цих команд вам вистачить, щоб створити якісний хлтв сервер для перегляду ігор. Тепер я пропоную зайнятися прикрашальництвом. А точніше сказати рекламою =). Стандартна напис в низу екрана нас не влаштовує, і з цього почнемо робити свої написи в різних частинах екрану.

Всі написи йдуть в такому форматі:
loopcmd січня 1912 localmsg "www.HLTV.org" 5 1 0.85 00FFFF
[Loopcmd] [1] [12] [localmsg] ["www.HLTV.org"] [5] [1] [0.85] [00FFFF]
де loopcmd - команда повтору, 1 - порядковий номер повідомлення, 12 - час в секундах через яке буде з'являтися повідомлення, localmsg - команда виведення повідомлення, 5 - час показу повідомлення, 1 - значення осі х, 0.85 - значення осі у, 00FFFF - колір повідомлення.
Для більшого розуміння розташування по осях прикріплюю графік розташування. Дотримуйтесь таким графіку, і ви зможете розташувати свою рекламу в будь-якому місці екрана.

Так само рекомендую вам пограти з секундами появи повідомлень. Узявши цей приклад ви зрозумієте, про що я говорю і як зазвичай методом «наукового тику» зробите набагато краще ніж я.
loopcmd 10 січня localmsg "Anticheat installed" 5 0.02 0.59 FFD700
loopcmd лютий 1911 localmsg "www.yoursite.ru" 5 0.02 0.69 0000FF
loopcmd 12 березня localmsg "Provided by West Call" 5 0.02 0.79 00FFFF

Ось список деяких квітів для вашого тексту. Але це лише дещиця з усіх можливих кольорових гам.
FFFF66
000099
66FFFF
FF0000
33FF33
CC33CC
FFFFFF

І на останок пропоную вам, то що ми з вами налаштували:

name "UZ-HLTV
delay "60"
rate "10000"
maxrate "10000"
updaterate "20"
maxqueries "100"
autoretry "1"
publicgame "1"
logfile "0"
nomaster "0"
maxclients "250"
hostname "UZ-HLTV"
offlinetext "Sorry, game is delayed please wait."
maxloss "0"
chatmode "1"
loopcmd 10 січня localmsg "myAC 1.6"5 0.02 0.59 FFD700
loopcmd лютий 1911 localmsg "www.uzserver.ru" 5 0.4 0.15 0000FF
loopcmd 12 березня localmsg "Provided by West Call"5 1 0.85 00FFFF

echo hltv.cfg loaded.

Автор: Mpak


Форум » SERVER-LVIV » Корисне » Налаштовуємо і прикрашаємо hltv
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: