[ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Alex0159  
Форум » СПІЛКУВАННЯ » Новини » Кожанова у четвер представлять як гравця Іллічівця
Кожанова у четвер представлять як гравця Іллічівця
andrikДата: Середа, 2011-07-06, 15.17 | Повідомлення # 1
Користувач
Повідомлень: 162
227
Offline
Міжсезонна інтрига з подальшими виступами гравця збірної України Дениса Кожанова закінчилася.

Нападник останні сезони виступав на правах аренди у Карпатах зі Львову, а налжав при цьому за контрактом донецькому Шахтарю. Карпати намагалися зберегти гравця, навіть запропонували Шахтарю викупити контракт, проте сума, яку забажав Ахметов виявилася непідйомною для Димінського, і Кожанов полишив Львів.

Оскільки місця в Шахтарі для провідного форварда Карпат уже немає (там жорсткий перебір нападників), то Денис пішов по ланцюжку далі у команду Іллічівець з Маріюполя, де виступають на правах аренди гравці з Донецька.

І у четвер о 17:00 на базі Іллічівця разом із Сергієм Шевчуком, Максимом Ковалевим, Богданом Бутком, Олексієм Полянським, Русланом Фоміним та Олександром Кас’яном Дениса Кожанова презентують як нового гравця команди Валерія Яремченка.

Джерело: http://11na11.com/
andrikДата: Середа, 2011-07-06, 15.17 | Повідомлення # 2
Користувач
Повідомлень: 162
227
Offline
Ото він лоханувся)
DeLiGhTДата: Середа, 2011-07-06, 18.05 | Повідомлення # 3
Провірений
Повідомлень: 1272
32767
Offline
Да я вкурсах повірь він не чім не лаханувся він хотів в карпатах лишитись але оренда закінчилась!
І курівництво Шахти дало в Оренду Ілічівцю
Шкода мені Кожанова він там небуде так грати як в карпатах! - моя думка


andrikДата: Середа, 2011-07-06, 18.32 | Повідомлення # 4
Користувач
Повідомлень: 162
227
Offline
Кожанов сказав шо хоче грати в Шахтарі, так, як то його рідна команда(він хотів закріпитися в основі) !
А фіг йому!
DeLiGhTДата: Середа, 2011-07-06, 19.30 | Повідомлення # 5
Провірений
Повідомлень: 1272
32767
Offline
andrik, хахахах Кожанов не В Iлічівці (Ура) smile це ложна Інфа читай - http://server-lviv.at.ua/forum/92-641-1

Форум » СПІЛКУВАННЯ » Новини » Кожанова у четвер представлять як гравця Іллічівця
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: