[ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Alex0159  
Форум » СПІЛКУВАННЯ » Спорт » Луческу: "Сподіваюся, що скоро буду вдома"
Луческу: "Сподіваюся, що скоро буду вдома"
JAMESONДата: Четвер, 2012-01-19, 17.47 | Повідомлення # 1
Модератор
Повідомлень: 352
1573
Offline
Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу, на початку січні потрапив у ДТП і продовжує відновлення в одній з клінік Бухареста, розповів про стан свого здоров'я. Румунський фахівець також зазначив, що розраховує якомога швидше повернутися до роботи. "Відчуваю себе вже набагато краще. Особливо порівняно з тим, що було (посміхається). Можна навіть сказати: добре, в мене зараз період відновлення. Але сподіваюся, що скоро буду вдома ", - наводить офіційний сайт" Шахтаря "слова Луческу .- Коли вас випишуть з лікарні? - Поки не можу сказати. Все залежить від лікарів. - Ви знаєте, що в Донецьку на вулицях з'явилися плакати з вашою фотографією? Вболівальники бажають вам одужання .- Так?! Не знав. Якщо чесно, це приємно. Спасибо большое. - Як ви самі відчуваєте, в майбутньому зможете сісти за кермо? Після аварії немає страху? - Звичайно, я буду водити. Чому ні? Я бачив цей трамвай. Водій трамвая теж мене бачив. Я був впевнений, що він зупиниться .- Це перша така автокатастрофа до вашого життя? - Так. - "Шахтар" розпочинає турнір у Дубаї. Ви будете дивитися ігри по телевізору? - Ні, у мене тут немає такої можливості. У палаті немає телевізора. Але в мене є людина, яка буде дивитися всі матчі і мені в подробицях розповідати. - Зв'язок з командою підтримуєте? - Звичайно. Я постійно спілкуюся по телефону зі Спиридоном, Ніколіні, Палкіним і медичною службою. І часто розмовляю з президентом. - Хоча б орієнтовно, коли ви плануєте повернутися до команди? - Як тільки дозволять лікарі, відразу ж! Хочеться, щоб це сталося якомога швидше.


Хай живуть чорні окуляри - найкорисніший засіб непальоно витріщатися на цицьки!
Форум » СПІЛКУВАННЯ » Спорт » Луческу: "Сподіваюся, що скоро буду вдома"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: