[ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Alex0159  
Форум » СПІЛКУВАННЯ » Спорт » Гендиректор "Карпат" підтвердив російський інтерес до Балажі
Гендиректор "Карпат" підтвердив російський інтерес до Балажі
DeLiGhTДата: Неділя, 2012-02-12, 11.14 | Повідомлення # 1
Провірений
Повідомлень: 1272
32767
Offline
У п'ятницю ЗМІ повідомили, що захисник львівських "Карпат" Грегор Балажіц може перейти в петербурзький "Зеніт". Інтерес до словенцю, який є вихованцем найближчого суперника синьо-біло-блакитних по Лізі чемпіонів "Бенфіки", проявляли багато клубів, але на даний момент можливий переїзд захисника тільки в Росію.

Кореспондент "Спорту" зв'язався з генеральним директором "Карпат" Ігор Дедишин і попросив роз'яснити ситуацію:

- Так, Балажіцем цікавляться російські топ-клуби, але є серед них "Зеніт", я вам не можу сказати, - заявив Дедишин. - У нас є конкретні пропозиції, і на наступному тижні все має остаточно вирішитися. В "Карпатах" розраховують на Грегора, але якщо буде можливість для зростання футболіста, ми його відпустимо. Трансферну вартість Балажіца я не буду озвучувати, це наша внутрішня справа.

Зазначимо, що рослий захисник (190 см), якому завтра виповниться 24 роки, в січні минулого року підписав чотирирічний контракт з львівським клубом, перейшовши в нього з словенської "Горици".
Джерело: terrikon.com


Форум » СПІЛКУВАННЯ » Спорт » Гендиректор "Карпат" підтвердив російський інтерес до Балажі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: