Меню
Навігація Система uCoz Counter-Strike 1.6 Counter-Strike:Source Counter-Strike: Global Offensive MineCraft Team Fortress 2 Все для Photoshop Мультимедія Онлайн Фільми
Головна » Файли » MineCraft » Чіти для Minecraft
20.11
TooManyItems
За допомогою цього мода ви можете видавати себе будь-які предмети прямо в грі.

Після установки мода ви при відкритті інвентарю побачите невелике меню. У лівій частині ви можете зберегти набір предметів які у вас зараз в інвентарі.При натисканні на будь-який блок / предмет в правій частині екрану ви отримуєте стек цього предмета, але тільки за тієї умови, що цей блок / предмет можна укладати в пачки, в іншому випадку ви отримаєте всього 1шт.
Включення / Виключення

Включення і виключення TMI відбувається при натисканні на англ. клавішу "O"

Додавання предметів.
Натисніть ЛКМ на потрібному вам предметі в списку TooManyItems що б у вашому інвентарі з'явився повний стак обраного вами предмета. Натисніть ПКМ для взяття одного обраного предмету.

Нескінченні предмети.
Затисніть Shift і натисніть ЛКМ на потрібному вам предметі у вікні TooManyItems щоб у вашому інвентарі з'явився нескінченний стак потрібного вам предмета. Якщо у вас встановлений ModLoader то кол-во нескінченних предметів буде оновлюватися постійно. Якщо ModLoader не встановлено то предмети будуть оновлюватися із закриттям і відкриттям інвентарю.

Кошик (тільки в singleplayer).
Перетягніть предмет підлягає видаленню в чорний квадрат з написом Trash щоб видалити його. При затиснуті Shift замість Trash з'явиться Delete all.Натисніть на Delete all щоб видалити всі предмети в інвертар. Якщо при цьому відкритий скриню то предмети втечуть і звідти.

Збереження і завантаження інвентарю (тільки в singleplayer).
Натисніть на один із слотів збереження зліва.Напис слота зміниться з Save на Load. Хрестик "Х" буде означати видалення обраного слота після чого на нього можна буде записати інвентар повторно.Натискання на слот з написом Load призведе до видалення поточного інвентарю та завантаженні інвентарю збереженого на вибраному слоті завантаження.

Мультіплеер
В режимі мультеплеера мод працює тільки якщо ви сервера (адміністратор).
Так само мод може некоректно працювати на non-vanilla серверах. За замовчуванням мод використовує команду / give <player> <itemID> <quantity> яка може відрізнятися на різних серверах.Щоб змінити команду треба змінити файл TooManyItems.txt лежить в папці. Minecraft. У файлі можна змінити:
1 item ID
2 кількість
3 збиток
Vanilla сервер команда: / give 0 1 2.
Bukkit з модом Essentials команда: / item 1: 3 2

Швидка передача (тільки в singleplayer).
Утримуйте Shift при розміщенні елемента в скриню або в Ваш інвентар зі скрині, щоб перемістити всі елементи одного і того ж типу і об'єднати стеки.

Швидкий крафт
Клацніть правою кнопкою миші на вихід крафта (де беруться готові предмети), щоб взяти відразу максимальна к-ть виготовлених предметів.

Категорія: Чіти для Minecraft | Переглядів: 894 | Додав: Rozor | Рейтинг: 3.2/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]