[ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: andrik, Kastryl9, adidas  
Форум » SERVER-LVIV » Корисне » Як довести адміну і гравцям, що я не чітер?
Як довести адміну і гравцям, що я не чітер?
DeLiGhTДата: П'ятниця, 2012-04-27, 09.02 | Повідомлення # 1
Провірений
Повідомлень: 1272
32767
Offline
Думаю багато хто стикався з ситуацією, коли адмін банить "нормального" гравця, приймаючи його за чітера.
Це дуже погано. Адже людина просто добре грає, а його за це банять.Доречі таке часто буває на Львівському сервері (188.230.2.16:27016), тому читаємо уважно статтю.

Виходить так:
- Людина заходить на якийсь сервер
- Починає грати, робить кілька хедшотів
- Після якогось хедшота гравці на сервері починають називати цю людину чітер.
- Далі вони починають прописувати / voteban і звуть адміна, щоб він подивився за цією людиною
- Недосвідчений адмін дивиться, і як тільки помітить щось "нереальне", відразу ж банить цю людину

А людина ця чітами ніколи не користувалася і не користується, просто багато тренується і дуже добре грає.

Звичайно, якщо адмін досвідчений і адекватний, то він довго буде дивитися за гравцем, що-небудь у нього запитає. А тільки потім вирішить - банити чи ні.
А малолітні, ну і не тільки мамолітні недосвідчені адміни банять відразу, не спостерігаючи і нічого не питаючи.

Ну ось я прийшов до теми статті - Як довести адміну і гравцям, що я не чітер?

Ось кілька порад для Вас:

1. Найголовніше - ніколи не груби гравцям і адмінам!
Не можна писати повідомлення типу: "Ви всі нуби", "Грати вчіться", "Ідіть Ви ****" і т.д.
Адмін просто забанить Вас без зайвих питань. А всі гравці будуть кричати на Вас, що створить на сервері шум.

2. Спокійно ставитеся до питань адмінів та гравців.
Якщо Вас запитають, наприклад: "Ти з чітом? Тільки чесно". То потрібно спокійно відповісти, що чіта у Вас немає.

3. Запропонуйте адміну або якомусь гравцеві зіграти з Вами на сервері з антічітом MyAc або EAC.
Тут Ви даєте йому айпі сервера і граєте з ним, поки він не переконається, що Ви нормальний гравець.

4. Запропонуйте адміну або якомусь гравцеві подивитися демку з Вашою грою.
Краще, звичайно, записати демку з грою саме на цьому сервері в даний момент. Але якщо такої немає, то можна скинути будь-яку іншу.

5. Не потрібно говорити, що у Вас Steam!
На steam вже давно існують безкоштовні чіти.

6. Попросіть у адміна або якогось гравця skype і поговоріть з ним.
Зазвичай після розмови претензії йдуть.

7. Завжди розмовляйте через мікрофон (якщо є).
Так як справжні Чітери через мікрофон ніколи не говорять.Але незавжди так=)

8. Якщо у Вас на цьому сервері є друг, який постійно там грає, то попросіть його підтримки.
Нехай він пояснить усім, що Ви без читів.

9. Запропонуйте адміну або якомусь гравцеві подивитися Ваші скріншоти гри в CS.
На скріншотах звичайно видно-с чітом людина або без. Але незавжди, тому що є чіти таків що коли тобі адміністратор робе скріншот,то у тебе в папці два скріншота один там де скріншот чистий тобто ти без чіта, а другий там де ти граєш з чітом.

10. Запропонуйте адміну або якомусь гравцеві зіграти з Вами на цьому сервері, щоб всі інші сиділи в спостерігачах і дивилися за Вами. Але тільки не на Львівському Сервері)
Можливо це допоможе. Але знову ж хтось скаже, що мовляв "спалився".

11. Ну, а якщо сервер знаходиться недалеко від Вашого будинку, то попросіть адміна приїхати до Вас і подивитися - чи є у Вас на комп'ютері чіти.

12. Ще один варіант - злити пару раундів.
Тобто Ви не повинні грати, як вмієте, а робити так, щоб Вас вбивали.

Ось такі поради.

Але краще взагалі не звертати увагу на цих людей і грати, як вмієш. Нехай думають, що хочуть.
Правда цей варіант може стати причиною бана, але все-таки - навіщо витрачати свої нерви на "тупих нубів".

Можна також просто піти з сервера, а повернутися пізніше. Можливо про Вас вже забудуть.

Звичайно ж все колись помиляються. І адміни можуть помилятися і дати комусь не заслужений бан.

Ображатися на таких адмінів не варто, потрібно просто зрозуміло їм все пояснити.
Ну вже якщо нічого не допомагає, то видаліть цей сервер нафіг і не заходите на нього більше ніколи.
На рахунок Львівського, то можу сказати якщо увас якісь проблеми з адмінами на сервері, або вас просто банять звертайтеся на форум, або до головного адміна в скайп.


JAMESONДата: П'ятниця, 2012-04-27, 20.36 | Повідомлення # 2
Модератор
Повідомлень: 352
1573
Offline
11 пункт за*бісь biggrin

Хай живуть чорні окуляри - найкорисніший засіб непальоно витріщатися на цицьки!
pypsДата: Неділя, 2012-04-29, 11.24 | Повідомлення # 3
Провірений
Повідомлень: 17
500
Offline
JAMESON згоден biggrin , але норм стаття
Форум » SERVER-LVIV » Корисне » Як довести адміну і гравцям, що я не чітер?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: