[ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: andrik, Kastryl9, adidas  
Форум » SERVER-LVIV » Корисне » Як вижити зі стартовим капіталом
Як вижити зі стартовим капіталом
NeverDiyngДата: Понеділок, 2012-04-30, 13.49 | Повідомлення # 1
Користувач
Повідомлень: 52
1498
Offline
Виживаємо на початку раунду
От ви починаєте гру. Якщо адміністратор сервера нічого не поміняв, то початкова сума у вас в кишені - 800 доларів. Варіантів, щоб розпорядиться цим скромним майном у вас небагато.
Ми пройдемося по всіх, починаючи з самого відчайдушного і кінчаючи найбільш раціональним:
1 - Повна безбашенность - Для камікадзе і профі - Нічого не купуйте, а той пістолет, що є - сховайте або викиньте. Озброїтеся ножем. Це збереже ваші гроші до наступного раунду, хоча не збереже вас.
2 - По-замовчуванню - Для лінивих - Не купуйте нічого або купите додаткові патрони для початкового пістолета. Економія, плюс до того ж ви тепер все таки більш-менш небезпечні. Ну і звичайно все вирішить випадок.
3 - Ефект раптовості - Підходить для швидких - Граната (за смаком) і патрони для початкового пістолета. Головне - встигнути перестріляти засліплених / ховаються супротивників.
4 - А-ля Hitman - Для кровожерливих - Купуєте Пустельний Орел (Desert eagle) і патрони. Кількість пострілів до смертельного результату знижується вдвічі.
5 - Надійний - Для обережних - Купуєте патронів і кевларовий бронежилет. Ймовірність когось убити сама максимальна.
PPKДата: Вівторок, 2018-11-13, 13.10 | Повідомлення # 2
Користувач
Повідомлень: 9
0
Offline
Якби у мене в реалі було 800 баксів...
Спершу я подумала, що перше, що я купила це сукні і уходовая косметика  https://glossary.ua/
Але потім згадала, що ремонт, діти...
О, рвонула б на курорт на тиждень. Сама))).


Повідомлення відредагував PPK - Вівторок, 2018-11-13, 13.10
Форум » SERVER-LVIV » Корисне » Як вижити зі стартовим капіталом
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: