[ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Alex0159  
Форум » СПІЛКУВАННЯ » Новини » Відкриття стадіону
Відкриття стадіону
JAMESONДата: Четвер, 2011-10-27, 20.21 | Повідомлення # 1
Модератор
Повідомлень: 352
1573
Offline
Під час церемонії відкриття футбольного стадіону у Львові відбудеться прем’єра нової пісні Руслани «Давай грай!», яку співачка присвятила майбутньому чемпіонату Європи 2012 року. Ідея і форма пісні – масова, стадіонна, музично-танцювальна «кричала», яку легко могли б співати усі глядачі на трибунах.
В ході свого виступу переможниця Євробачення-2004 об’єднає всю арену в масове шоу. «Я задумала масове шоу для трибун для будь-якої гри, поєдинку, бою чи матчу. Ідея – об’єднати якомога більше людей у єдиний ритм, звук, рух та мелодію! Якщо ми зробимо це разом – нас ніхто не зможе перемогти: перекричати, переспівати та перетанцювати!

Мені дуже важливо, щоб мій задум вдалося втілити й всі трибуни взяли участь шоу. Це буде пісня-кричалка для вболівальників. Поки що вболівальники не мають своєї пісні. Символічно, що прем’єра пісні відбудеться на відкритті львівського стадіону. На відкритті я виступатиму виключно з прем’єрою цієї пісні», – підкреслила Руслана.

На презентацію євростадіону у Львові 28 жовтня приїде президент Віктор Янукович.
15 листопада на новому стадіоні відбудеться перший матч - України проти Австрії.
На відкритті, як розповіли організатори, повинен заспівати канадський рокер Брайан Адамс.
Його гонорар разом з райдером зазвичай становить близько 300 тисяч доларів. Буде п'ять тисяч чоловік масовки й об'ємні спецефекти у форматі 3D

Джерело: http://stadion.lviv.ua/ua/Arena_Lviv_Ruslana_Anthem_EURO-2012


Хай живуть чорні окуляри - найкорисніший засіб непальоно витріщатися на цицьки!
andrikДата: П'ятниця, 2011-10-28, 11.27 | Повідомлення # 2
Користувач
Повідомлень: 162
227
Offline
Будуть показувати в записі на ТРК Україна вночі, думаю догадуєтесь чому=)
Форум » СПІЛКУВАННЯ » Новини » Відкриття стадіону
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: