[ Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Alex0159  
Форум » СПІЛКУВАННЯ » Спорт » Worldsport: Карпати не збираються платити 360 000 євро...
Worldsport: Карпати не збираються платити 360 000 євро...
DeLiGhTДата: Неділя, 2012-02-12, 11.17 | Повідомлення # 1
Провірений
Повідомлень: 1272
32767
Offline
Worldsport: "Карпати" не збираються платити 360 000 євро "Зестафоні"

Незважаючи на те, що грузинський хавбек Муртаз Даушвілі поповнив "Карпати" на правах вільного агента, львівський клуб повинен перерахувати його колишньому клубу "Зестафоні" 360 000 євро. Ситуацію роз'яснив генсек грузинської федерації футболу Реваз Шенгелія:

- При переході гравця (нехай навіть вільного агента), якому ще не виповнилося 23 року, його новий клуб повинен заплатити компенсацію старому.

Вона розраховується так: 60 000 євро (оскільки чемпіонат України належить до другої категорії) за кожен сезон, який цей футболіст провів в даній команді до досягнення 21-річного віку. У Даушвілі налічується 6 сезонів в "Зестафоні", отже - 360 000 євро.

Разом з тим, як повідомляє Worldsport.ge, "Карпати" не збираються платити такі гроші. Львівський клуб зробив "Зестафоні" неофіційне пропозиція - або 50 000 євро замість 360, або "Карпати" запросять трансферні документи на Даушвілі тільки після 1 травня, коли гравцю виповниться 23 роки - в такому випадку, грузинський клуб не отримає взагалі нічого. Правда, Даушвілі при такому розкладі не зможе допомогти "Карпатам" в офіційних матчах ще кілька місяців.

Не виключено, що в дану ситуацію втрутиться ФІФА. А сам Даушвілі дає такий коментар: "Коли я запитав про це в" Карпатах ", мені сказали, що я буду грати всі матчі, проблем не виникне. Всі ці компенсаційні виплати - не моя справа. Моя справа - тренуватися", - говорить футболіст Джерело:terrikon.com


Форум » СПІЛКУВАННЯ » Спорт » Worldsport: Карпати не збираються платити 360 000 євро...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: